Search API opensolr (2.2.3) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Add
lv: Pievienot

en: Region
lv: Reģions

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: here
lv: šeit

en: Start
lv: Sākt

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Show
lv: Rādīt

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Identifier
lv: Identifikators

en: IP address
lv: IP adrese
