Search API opensolr (2.2.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Username
mg: Anarana

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina
