Search API opensolr (2.2.3) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add
mn: Нэмэх

en: Region
mn: Бүс

en: Upload
mn: Оруулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: IP address
mn: IP хаяг
