Search API opensolr (2.2.3) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Username
my: အမည်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Show
my: ပြပါ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ
