Search API opensolr (2.2.2) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Register
nl: Registreren

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Country
nl: Land

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Add
nl: Toevoegen

en: Region
nl: Gebied

en: Upload
nl: Uploaden

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: here
nl: hier

en: Start
nl: Begin

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Show
nl: Weergeven

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Authentication failed
nl: Authenticatie mislukt

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Registration
nl: Inschrijving

en: IP address
nl: IP-adres

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: Get started
nl: Aan de slag

en: Email Verification
nl: E-mailverificatie
