Search API opensolr (2.2.3) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Register
pl: Rejestracja

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Add
pl: Dodaj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Files
pl: Pliki

en: here
pl: tutaj

en: Start
pl: Początek

en: Provider
pl: Usługodawca

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Show
pl: Pokaż

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Registration
pl: Rejestracja

en: IP address
pl: Adres IP

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: Email Verification
pl: Weryfikacja adresu e-mail
