Search API opensolr (2.2.3) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Register
sk: Registrovať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Add
sk: Pridať

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Upload
sk: Nahrať

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: here
sk: tu

en: Start
sk: Štart

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Show
sk: Zobraziť

en: Registration
sk: Registrácia

en: IP address
sk: IP adresa
