Search API opensolr (2.2.3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Region
sq: Sektori

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Show
sq: Shfaq
