Search API opensolr (2.2.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Remove
sv: Ta bort

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: Country
sv: Land

en: Settings
sv: Inställningar

en: Add
sv: Lägg till

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Email
sv: E-post

en: Files
sv: Filer

en: Getting started
sv: Så här kommer du igång

en: here
sv: här

en: Start
sv: Från

en: Provider
sv: Leverantör

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Show
sv: Visa

en: Identifier
sv: Identifierare

en: IP address
sv: IP-adress

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: -- Select --
sv: -- Välj --
