Search API opensolr (2.2.3) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Country
ta: நாடு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Add
ta: சேர்

en: Region
ta: பகுதி

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Show
ta: காட்டு

en: Identifier
ta: குறிப்பான்

en: IP address
ta: IP முகவரி
