Search API opensolr (2.2.3) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Country
th: ประเทศ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Add
th: เพิ่ม

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Email
th: อีเมล

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Show
th: แสดง

en: IP address
th: ที่อยู IP
