Search API opensolr (2.2.3) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Register
tr: Kaydol

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Remove
tr: Kaldır

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Password
tr: Parola

en: Country
tr: Ülke

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: Add
tr: Ekle

en: Region
tr: Bölge

en: Upload
tr: Yükle

en: Email
tr: E-posta

en: Files
tr: Dosyalar

en: here
tr: buraya

en: Start
tr: Başlangıç

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Show
tr: Göster

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı

en: Registration
tr: Kayıt

en: IP address
tr: IP adresi

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --
