Search API opensolr (2.2.3) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: here
ug: بۇ يەر

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Authentication failed
ug: تەكشۈرۈش مەغلۇب بولدى
