Search API opensolr (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Show
ku: پیشانبدە

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
