Search API opensolr (8.x-1.0-alpha5) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Remove
no: Fjern

en: Search
no: Søk

en: Password
no: Passord

en: Add
no: Legg til

en: Upload
no: Last opp

en: Email
no: E-post

en: Files
no: Filer

en: here
no: her

en: IP Address
no: IP-adresse

en: Show
no: Vis

en: Secret key
no: Secret Key (Hemmelig nøkkel)

en: IP address
no: IP-adresse
