Search API pages (8.x-1.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.

en: Search index
mg: Pejy fikarohana
