Search API pages (8.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Update
hr: Osvježi

en: Path
hr: Putanja

en: Page
hr: Stranica

en: Your search yielded no results.
hr: Nema rezultata za vaše pretraživanje.

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Style
hr: Stil

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
hr: <ul>
    <li>Provjerite jeste li ispravno napisali riječi.</li>
    <li>Uklonite navodnike oko riječi kako biste pretraživali po svakoj pojedinoj riječi. <em>Plavo nebo</em> često će prikazati više rezultata nego <em>&quot;plavo nebo&quot;</em>.</li>
    <li>Razmislite o proširivanju pretrage pomoću  <em>OR</em>. <em>plavo OR nebo</em> često će prikazati više rezultata nego <em>plavo nebo</em>.</li>
    </ul>

en: Use search
hr: Koristi pretragu
