Search API pages (8.x-1.0-alpha7) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Update
br: Hizivadenn

en: Page
br: Pajenn

en: Index
br: Meneger
