Search API pages (8.x-1.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Update
nn: Oppdater

en: Path
nn: Sti

en: Page
nn: Nettside

en: Your search yielded no results.
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine

en: Index
nn: Indeks

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
nn: <ul>
    <li>Sjekk at søket ikkje inneheld skrivefeil.</li>
    <li>Ta vekk gåseteikn frå søkeorda for å søke på kvart ord for seg. <em>Blå smurf</em> vil ofte gi fleire resultat enn <em>&quot;blå smurf&quot;</em></li>
    <li>Vurder om du kan utvide søket ditt med <em>OR</em>. <em>Blå OR smurf</em> vil ofte gi fleire resultat enn <em>blå smurf</em>.</li>
    </ul>
