Search API pages (8.x-1.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Path
gu: પાથ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: Limit
gu: મર્યાદા
