Search API pages (8.x-1.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Update
jv: Dianyari

en: Page
jv: Kācā

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.

en: Index
jv: Indek

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Use search
jv: Gunaknā panggolèkan
