Search API pages (8.x-1.0-alpha8) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Update
os: Сног кæн

en: Path
os: Фæндаг
