Search API Pages (8.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ
