Search API Recombee (4.0.8) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: yes
ku: بەڵێ

en: Search
ku: گەڕان

en: Region
ku: ناوچە

en: no
ku: نەخێر
