Search API Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: yes
ja: はい

en: Search
ja: 検索

en: no
ja: いいえ

en: Site ID
ja: サイトID

en: Base URL
ja: ベースURL
