Search API Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: yes
fr: oui

en: Search
fr: Rechercher

en: no
fr: non

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: Base URL
fr: URL de base

en: The base URL is invalid.
fr: L'URL de base est invalide.
