Search API Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: yes
nl: ja

en: Search
nl: Zoeken

en: no
nl: nee

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Base URL
nl: Basis-URL
