Search API Sajari (1.0.0-alpha10) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Mode
ur: طریقۂ کار
