Search API Sajari (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Required
he: נדרש

en: Field name
he: שם שדה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Optional
he: אופציונאלי
