Search API Sajari (1.0.0-alpha7) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Search
da: Søg

en: Required
da: Obligatorisk

en: Field name
da: Feltnavn

en: Mode
da: Tilstand

en: Optional
da: Valgfrit

en: Unique
da: Unik
