Search API Sajari (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Type
de: Typ

en: List
de: Liste

en: Description
de: Beschreibung

en: Search
de: Suche

en: Required
de: Erforderlich

en: Field name
de: Feldname

en: Mode
de: Modus

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Unique
de: Eindeutig

en: Key ID
de: Schlüsselkennung
