Search API saved searches (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (45 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Last checked
bo: མཐའ་མཇུག་བལྟས་པ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Search type
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་རིགས

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
