Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Last checked
hy: Ստուգվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը
