Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa

en: Search index
mg: Pejy fikarohana
