Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Never
sk: Nikdy

en: Type name
sk: Zadajte názov

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Add server
sk: Pridať server

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Offset
sk: Ofset

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Asc
sk: Vzostupne
