Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin
