Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Body
af: Teks

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Activated
af: Geaktiveer

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
