Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Owner
ast: Dueñu

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.

en: Date created
ast: Data de creación
