Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Path
et: Tee

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Apply
et: Rakenda

en: Add server
et: Lisa server

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Offset
et: Nihe

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
