Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Path
gl: Ruta

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Owner
gl: Propietario

en: Last checked
gl: Última comprobación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Date created
gl: Data de creación

en: Apply
gl: Aplicar

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Created by
gl: Creado por

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: View URL
gl: Ver URL
