Search API Saved Searches (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Create
ca: Crea

en: Activated
ca: Activat

en: Never
ca: Mai

en: Owner
ca: Propietari

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Date created
ca: Data creada

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Edit URL
ca: URL d'edició
