Search API Saved Searches (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Path
lt: Kelias

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Create
lt: Kurti

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: Never
lt: Niekada

en: Owner
lt: Savininkas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Created by
lt: Sukurė

en: Created on
lt: Sukurta

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL
