Search API Saved Searches (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Search
fi: Etsi

en: Hourly
fi: Tunneittain

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Path
fi: Polku

en: Configure
fi: Määrittele

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Options
fi: Valinnat

en: Create
fi: Luo

en: Activated
fi: Aktivoitu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Type name
fi: Tuotetyypin nimi

en: Owner
fi: Omistaja

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Add server
fi: Lisää palvelin

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Created by
fi: Luonut

en: Created on
fi: Luotu

en: Search type
fi: Haun tyyppi

en: Add index
fi: Lisää indeksi

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: View URL
fi: Näytä URL
