Search API Saved Searches (8.x-1.2) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Path
fil: Landas

en: Configure
fil: Ayusin
