Search API Saved Searches (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Links
ru: Ссылки

en: Search
ru: Поиск

en: Hourly
ru: Ежечасно

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Path
ru: Путь

en: Configure
ru: Настроить

en: Options
ru: Опции

en: Create
ru: Создать

en: Activated
ru: Активирован

en: Never
ru: Никогда

en: Type name
ru: Название типа

en: Owner
ru: Владелец

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Date created
ru: Дата создания

en: Add server
ru: Добавить сервер

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Created by
ru: Автор

en: Created on
ru: Создано

en: Search type
ru: Тип поиска

en: Add index
ru: Добавить индекс

en: Edit URL
ru: Редактировать URL

en: View URL
ru: Посмотреть URL

en: Delete URL
ru: Удалить URL

en: Last executed
ru: Последний раз выпонен
