Search API Saved Searches (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса
