Search API Saved Searches (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: Search
th: ค้นหา

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Create
th: สร้าง

en: Never
th: ไม่เคย

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Created by
th: ผู้สอบ

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: Edit URL
th: แก้ไข URL
