Search API Saved Searches (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (53 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Create
fa: ایجاد

en: Activated
fa: فعال‌شده

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Type name
fa: نام نوع

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: Last checked
fa: آخرین بررسی

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Apply
fa: تایید

en: Add server
fa: افزودن سرور

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Add index
fa: افزودن شاخص

en: Edit URL
fa: ویرایش آدرس

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
