Search API Solr (4.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (50 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: yes
sv: ja

en: Language
sv: Språk

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: error
sv: fel

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: name
sv: namn

en: Files
sv: Filer

en: no
sv: nej

en: Page
sv: Sida

en: Up to date
sv: Aktuell

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Advanced
sv: Utökad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Undefined
sv: Ej definierad

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Query
sv: Databasfråga

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Collection
sv: Samling

en: Select
sv: Välj

en: Index
sv: Förteckning

en: Date range
sv: Intervall för datum

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Advanced configuration
sv: Avancerade inställningar

en: Extract
sv: Extrahera

en: Domains
sv: Domäner

en: regex
sv: reguljärt uttryck

en: Additional information
sv: Mer information

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Solr port
sv: Port för Solr

en: Solr path
sv: Sökväg för Solr

en: Outdated
sv: Förlegad

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: HTTP method
sv: Metod för HTTP
