Search API Solr (4.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Language
is: Mál

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: error
is: feilur

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Password
is: Loyniorð

en: Page
is: Síða

en: Up to date
is: Dagført

en: Time zone
is: Tíðarøki

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: Additional information
is: Fleiri upplýsingar
